Хто ми

П’ятирічний Проект USAID RESPOND (2012 – 2017 рр.) впроваджувався в Україні за фінансової підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) міжнародною організацією Pact, Inc. у партнерстві з FHI 360. Проект підтримував національні сталі програми з метою зниження рівня поширення ВІЛ-інфекції серед ключових груп населення та їхніх статевих партнерів:

Поліпшення якості послуг у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу, які надаються ключовим групам та їхнім статевим партнерам.

Зміцнення потенціалу українських закладів та організацій для реалізації якісних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

З жовтня 2015 року RESPOND здійснював свою роботу відповідно до рекомендацій PEPFAR 3.0 і Стратегії ЮНЕЙДС із прискореного подолання епідемії ВІЛ-інфекції «90–90–90» з метою досягнення цілей, визначених мандатом технічної допомоги. Спираючись на досвід, набутий під час впровадження пілотних проектів із поліпшення якості, Проект створив масштабний міжрегіональний Колаборатив з поліпшення якості. Колаборатив охоплює державні і недержавні ВІЛ-сервісні організації у восьми регіонах України (Дніпропетровська, Херсонська, Кіровоградська, Київська, Миколаївська, Одеська, Запорізька області та місто Київ), які тісно співпрацюють задля поліпшення континууму послуг з ВІЛ відповідно до цілей UNAIDS 90-90-90.

Електроний ліфлет про Проект RESPOND, що розмішено у додатку нижче, містить опис основних досягнень Проекту, а саме:

  • Посилений та задокументований континуум клієнтоорієнтованих послуг з профілактики, лікування, догляду та підтримки з ВІЛ у восьми пріоритетних регіонах.
  • Активно використовується стратегічна інформація для прийняття рішень на всіх етапах континууму ВІЛ-послуг.
  • Зміцнений організаційний і технічний потенціал неурядових та державних організацій і закладів, що сприяє посиленню континууму ВІЛ-послуг.

 

 

 

 

who_we_are_right