1. Робота зі стратегічною інформацією у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні. Практичний посібник / О. Балакірєва, Т. Бондар,
  Ю. Грамотна та ін. Київ: ТОВ «Поліграф плюс», 2015. 120 с. ISBN 978-966-8977-48-0.
  http://respond.pactukraine.org.ua/file/25u.pdf

Практичний посібник створено з метою посилення спроможності фахівців з МіО у використанні стратегічної інформації для планування та прийняття рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні.

Розроблений на допомогу фахівцям закладів охорони здоров’я та громадських організацій, які працюють у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, посібник висвітлює базові підходи до ефективного використання інформації про стан та розвиток епідемії, прогрес і невирішені питання у відповіді на ВІЛ-інфекцію, використання ресурсів, вкладених у програми з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Видання також буде корисним для громадських організацій, приватних структур, які зацікавлені в стратегічній інформації у сфері профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки людей, які цього потребують.

ЧИТАТИ

 1. Робота зі стратегічною інформацією у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні. Тренінговий модуль / О. Балакірєва, Т. Бондар,
  Ю. Грамотна та ін. Київ: Проект USAID RESPOND, 2015. 120 с.
  http://respond.pactukraine.org.ua/file/26u.pdf

Тренінговий модуль розроблено на базі матеріалів практичного посібника «Робота зі стратегічною інформацією у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні».

Тренінговий модуль складається з трьох частин: у першій частині наведено основні терміни та поняття, поради щодо планування та підготовки до проведення тренінгу, а також рекомендовану програму тренінгу; у другій частині подано детальну інформацію з поясненнями до кожної презентації та практичного завдання; третя частина містить презентації у слайдовому режимі.

Розроблено на допомогу фахівцям, які проводять навчання з питань моніторингу та оцінки, використання стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

ЧИТАТИ

 1. Створення інтерактивних карт за допомогою ArcGIS.com. / Паркер К. Київ: Проект USAID RESPOND, 2015. 42 c. http://respond.pactukraine.org.ua/file/27u.pdf

Публікація є адаптованим методичним посібником для побудови інтерактивних карт з використанням безкоштовної онлайн-платформи ArcGIS.com.

Посібник містить покрокові інструкції з розробки інтерактивних карт: від збору даних та створення масивів до візуалізації даних. Публікація стане у пригоді не лише фахівцям громадського здоров’я, а й спеціалістам, які готують або приймають рішення в будь-якій сфері.

ЧИТАТИ

 1. Картування послуг для груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ у трьох областях України: Запорізькій, Полтавській та Черкаській
  / Н. Калягіна, К. Лью, К. Паркер та ін. Київ: Проект USAID RESPOND, 2014.120 c.
  http://respond.pactukraine.org.ua/file/28u.pdf

Звіт є результатом картування послуг для груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ у Запорізькій, Полтавській та Черкаській областях  станом на 2014 рік. Для кожного регіону подано аналіз ситуації щодо ВІЛ та послуг для ключових груп.

Звіт може бути використано для планування заходів відповіді на епідемію та оцінки стану профілактичної діяльності, для адвокаційної діяльності, що набуває особливої актуальності під час розробки регіональних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на наступні п’ять років.

Результати картування стануть у пригоді працівникам НУО, працівникам МіО, спеціалістам, які готують або приймають рішення у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

ЧИТАТИ

 1. Картування послуг для груп, вразливих до інфікування ВІЛ, у п’яти областях України: Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській, Одеській та Чернігівській / О. Дорошенко, Н. Калягіна, К. Паркер, І. Шваб. Київ: PACT, 2014. 120 с. ISBN 978-966-137. http://respond.pactukraine.org.ua/file/29u.pdf

Звіт містить інформацію про методологічний підхід до збору, обробки і групування даних, створення бази даних та її адаптації до роботи з програмним забезпеченням; про типи представлених карт та інформацію, яку вони покликані візуалізувати, а також про обмеження, які слід враховувати при аналізі карт.

Аналіз послуг та ілюстративний матеріал у вигляді карт для кожного регіону надаються окремо для області та обласного центру. Виняток становить Дніпропетровська область, де додатково проаналізовано послуги для міста Кривого Рогу як осередку надання великої кількості послуг уразливим групам. Кожній області присвячено окремий розділ, а в кінці звіту наводяться загальні висновки за результатами картування на рівні всіх п’яти регіонів.

Звіт може бути використано для планування заходів відповіді на епідемію та оцінки стану профілактичної діяльності, для адвокаційної діяльності, що набуває особливої актуальності під час розробки регіональних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на наступні п’ять років. Результати картування стануть у пригоді працівникам НУО, працівникам МіО, спеціалістам, які готують або приймають рішення у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

ЧИТАТИ