1. Знайди – тестуй – лікуй. Модель залучення чоловіків, які мають секс із чоловіками (ЧСЧ), до системи ВІЛ-послуг / А. Бойко, Д. Дарроу де Мора. Київ: Поліграф плюс, 2017. 48 с. http://respond.pactukraine.org.ua/file/1u.pdf

Втручання «Знайди – тестуй – лікуй: Модель залучення чоловіків, які мають секс із чоловіками (ЧСЧ), до системи ВІЛ-послуг» розроблено з метою залучення ЧСЧ до послуг консультування і тестування на ВІЛ.

Посібник містить детальні рекомендації щодо того, як залучати ЧСЧ до тестування на ВІЛ, використовуючи соціальні мережі. Також посібник містить опис теорій, які лежать в основі підходів до онлайн-консультування, та детальні рекомендації для організації, яка планує запроваджувати таке втручання, щодо вимог до персоналу, місця роботи, співпраці з медичними закладами тощо.

Підготовлений посібник стане у пригоді соціальним працівникам, психологам, медичним працівникам та іншим фахівцям, які займаються питаннями профілактики ВІЛ серед ЧСЧ.

ЧИТАТИ

  1. Туберкульоз виліковний: соціальний супровід ЛЖВ, які отримують лікування протитуберкульозними препаратами. Посібник із впровадження втручання / Олена Нечосіна, Алла Бойко. Київ: Поліграф плюс, 2017. 96 с. http://respond.pactukraine.org.ua/file/2u.pdf

Втручання «Туберкульоз виліковний» розроблено з метою формування прихильності ЛЖВ до проходження успішного курсу лікування туберкульозу протягом амбулаторного етапу.

Посібник містить опис підходів та моделей роботи з ЛЖВ, які хворіють на туберкульоз. Також посібник містить опис теорій, які лежать в основі підходів до консультування, та детальні рекомендації організації, яка планує запроваджувати таке втручання, щодо вимог до персоналу, місця роботи, співпраці з медичними закладами тощо.

У процесі ознайомлення з посібником ви зможете сформувати чітке розуміння особливостей втручання «Туберкульоз виліковний», технік та інструментів, які застосовуються в рамках цього втручання, а також отримаєте детальну інформацію про стратегії його впровадження. Підготовлений посібник стане у пригоді соціальним працівникам, психологам, медичним працівникам та іншим фахівцям, які займаються питаннями профілактики ВІЛ серед ЧСЧ.

ЧИТАТИ

  1. Інтегрована програма з формування прихильності до АРТ у клієнтів ВІЛ-сервісних організацій та розвитку їхньої економічної самостійності. Частина 1. Інтеграція програм формування прихильності до АРТ та розвитку економічної самостійності / О. Гальчинська, Т. Семигіна. Київ: Поліграф плюс, 2017. 28 с. http://respond.pactukraine.org.ua/file/3u.pdf

Мета цього інтегрованого втручання – підвищити ефективність лікування ВІЛ-інфекції через покращення фінансового стану найбільш уразливих клієнтів – жінок з дітьми раннього віку.

Клієнти неурядових організацій отримали змогу фактично одночасно впливати на дві важливі сфери свого життя: здоров’я та економічну незалежність, які в процесі участі у втручанні посилювали одна одну.

Програма складається з двох втручань: перше отримало назву «Школа пацієнта», а друге – «Майстерня можливостей».

ЧИТАТИ

  1. Інтегрована програма з формування прихильності до АРТ у клієнтів ВІЛ-сервісних організацій та розвитку їхньої економічної самостійності. Частина 2. Втручання з формування прихильності до АРТ «Школа пацієнта» / А. Бойко, Н. Дмитришина, Н. Тюленєва. Київ: Поліграф плюс, 2017. 130 с. http://respond.pactukraine.org.ua/file/4u.pdf

Метою втручання «Школа пацієнта» є формування у ЛЖВ прихильності до АРТ та отримання медичних послуг, що включає своєчасний прийом АРВ-препаратів та регулярну диспансеризацію.

«Школа пацієнта» впроваджується протягом шести індивідуальних консультативних сесій і триває близько півроку. Програма «Школа пацієнта», використана у складі інтегрованого втручання, може впроваджуватись і як самостійне втручання.

ЧИТАТИ

  1. Інтегрована програма з формування прихильності до АРТ у клієнтів ВІЛ-сервісних організацій та розвитку їхньої економічної самостійності. Частина 3. Втручання з розвитку економічної самостійності «Майстерня можливостей» / О. Гальчинська, Т. Семигіна. Київ: Поліграф плюс, 2017. 224 с.
    http://respond.pactukraine.org.ua/file/5u.pdf

Втручання «Майстерня можливостей» розроблено для жінок, які живуть з ВІЛ і мають дітей до 6 років, та спрямовано на індивідуальний соціальний супровід і групову соціальну роботу з наснаження клієнток на подолання складних життєвих обставин, догляд за дітьми, отримання інших соціальних та соціально-психологічних послуг.

Програма «Майстерня можливостей», використана у складі інтегрованого втручання, може впроваджуватись і як самостійне втручання.

ЧИТАТИ